Loki a neznámá dívka

9. díl

9. května 2014 v 19:20 | Stencee
Po dlouhé době přidávám další díl LANDu :3 Loki se promění zpátky, Sharlotte málem... No, žádné spoilery, přeji hezké čtení, ikdyž, podle toho jaké to je... Jsem zvědavá na vaše ohlasy. Je to po dvou měsících a je to malinko delší než předchozí díly. Nebudu to nijak 'ob'kecávat, na to tu nejsem. ;)

8. díl aneb Loki je kočka??

28. února 2014 v 19:34 | Stencee
Konečně, jsem to napsala, na mě je to dlouhé, tím myslím, že jsem ještě asi tak v kuse (bez odstavce) nepsala :D Je to v strašně malém časovém rozpětí, ale je. Jinak, v dnešním dílé se Loki změní v kočku a ozve se Keisy (Katiina/Kateeryina kamarádka z prvních dílů.

Edit 20:26: Když to tady vložím tak toho vypadá tak maličko :D

Nejkratší 7. Díl

26. února 2014 v 20:36 | Stencee
Úplně kratičký díl LANDU na světě ! :D

--------------------------------------------------------------
… "Doktor Kdo?!" "Jenom Doktor." Vzdychl. "A, co jako?" Katia přitáhla Lokiho blíž k sobě. Doktor vytáhl svůj sonický šroubovák a prověřil si místnost. Katia na něj upřeně hleděla a nechápala ho: "Šroubovák?!" Zhypnotizovaný Loki se usmíval docela dlouhou dobu, než se rozesmál úplně. "Ano, šroubovák." Doktor si vzpomněl, že venku nechal Claru a tak se chtěl otočit k odchodu, jenže viděl jak nějaká Katia drží Lokiho pod krkem. Katia byla docela nervózní, a když chtěl Doktor něco říct, vytratila se i s Lokim někde do pryč, někam prostě do tmy. "A jsou fuč… Byl ten chlapík důležitý?" zvedl Doktor obočí. "Když se to tak vezme tak docela ne…" "Ale byl to můj nevlastní bratr, měl jsem ho docela rád." Nějak se do místnosti dostal Thor. "Tak budeme něco dělat?" zeptal se Doktor. "No, nevíme co s ním Katia zamýšlí…"

6. díl

9. února 2014 v 20:18 | Stencee
(Děkuju Chimegee za popisek k příběhu, já si tam dodělala tu 6 ... :D)
Dneska se do děje přifaří Doktor :3
Užijte si to, vaše Stencee...

5. díl, aneb odhalení Kateer

25. ledna 2014 v 12:30 | Stencee
Čauki Mňauki
Dlouho jsem tady nic nenapsala, ale užívala jsem si spánku :D Nebo včera jsme si udělali se dvěm kámoškama a jedním kámošem soutěž ve zpěvu na stránce: www.karaokeparty.com :D Asi tak. A dneska jse udělala pátý díl příběhu, prej udělala... :D NAPSALA * :D No, já už musím, protože mi za chvíli příje kamarádka Natka :) Tady to je, není to moc dlouhé, ale dneska jsem svou fantazii vyčerpala :/

4. díl

18. ledna 2014 v 21:05 | Stencee
!Hola!
Poněvadž je u mě brácha, jeho žena a jeho syn, :D jsem nemohla napsat 4. díl, ale chtěla jsem alespoň něco napsat. Tak jsem to stihla teď, když Alexej (Můj synovec, bráchův syn) šel spát. :) Je to krátké, ale mám slušnou výmluvu, celou dobu jsem si s Alexejem hrála :D

3. Díl

12. ledna 2014 v 13:01 | Stencee
Konečně, asi jsem někomu udělala radost, Kaucus, Maggi, tady to je! Dopsala jsem třetí díl a začíná to být zajímavé, s Lokim něco je a jen já a Shar (Můžu použít zkratku?) to ví :D


Sharlotte Lokiho ještě dostihla. Jak předpokládala, měl namířeno na StarkTower. "Hej! A co já?!" řvala na Lokiho, který si jí ani nevšímal. "Promiň, má milá sestřičko, ale můžeš mě nechat na pokoji?" naštvaně na ní hodil okem. "Jasně…" kousla se do rtu Shar. "Trápení se ségrou?" nalil si Tony Drink. "Přesně, co to tady máš za …" divil se Loki. "Na to se zeptej Hulka," otočil se Tony na kávovar. "Nechceš kávu?" nabídl Lokimu. "Díky, ne," "Ale já bych si dala!" ozvala se Shar. Tony a Loki se na ni zamračeně koukli a ona se vytratila, přesněji, vykašlala se na ně a zaběhla se kouknout na nějaké pěkné hadříky do butiku.

"Docela Tě chápu…" zamyslel se Tony. "Je tvá sestra volná?" "Ehm…." zarazil se Loki. "Tohle se mi stalo už po čtvrté…" Loki se v hlavě zamyslel. "No nic, asi se nemusím ptát, co tu děláš, nebo?" usmál se Tony. "Ne, to opravdu nemusíš." Zvedl oči v sloup Loki. "Hele, když mi dáš Teserakt, dám ti svou sestru." Nabídl obchod Tonymu. "To beru, ok ne neberu… I když …" přemýšlel Tony. "Rychle než si to rozmyslím, teda asi bych si to nerozmyslel… Potřebuju se jí zbavit." "Víš co, beru tvou ségru, ale beru i Teserakt …" vysmál se Tony Lokimu. V tom se tam objevila Shar, která skočila oknem. Je totiž trochu vlk, a má to natrénované. "Hej, žádné takové…!" zařvala na Lokiho. "Tobě se Stark nelíbí?" zeptal se Loki Sharlotte. "Huh…" odštěkla si Shar.

Najednou se objevili všichni Avengers až na Hulka, který se vzpamatovával z včerejší opice z alkoholu. A taky se tam objevila Kateer, nová členka Avengers týmu. "Hele, to jsi ty ta Kateer!" zmateně se Lokimu podlomily kolena. Nepodlomily se mu zmatením, ale Shar do něj píchla dřevěnou tyčkou, kterou našla venku. "Sharlotte, dobře ty!" zatleskala Kateer. "Odkud znáš mé jméno?" divila se Shar. "To víš, když patřím do tady tohohle týmu, musím něco vědět, ne?" Loki se mezitím postavil a zařval: "Je to v…" Nechtěl být vulgární, vulgarita není jeho kafe… "Přece nebudu bojovat s Kateer…" zavřel oči Loki. "Pane bože … (xD) Loki! Děláš si srandu? Co je to s tebou?" Shar do něj znovu strčila. "Eegh! Poomoć!" ozvalo se ze zamknuté místnosti. "To je Keisy, zpacifikovali jsme ji, protože nechtěla Kateer pustit." Vysvětlil Tony již méně důležitou informaci. "Vy jste divní …" otočila se k odchodu Shar a Loki ji následoval. Nikdo nechápal co to mělo být, jen Shar pochopila vo co go.


Tak co vy na to?!
:D

2. díl

23. prosince 2013 v 17:49 | Stencee
"Co to sakra … je?!" vzbudil se Tony. "No… tvůj StarkTower," zasmál se Bruce. "Proč se směješ?" nechápal Tony. Tři patra StarkTower byli trochu zničené, ale vážně jen trochu. "Ty jsi na mě naštvaný, vážně?" trochu už zmateně Bruce. "A nemám být?" koukal na to všecko Tony. "Jediný kdo by měl být naštvaný, bych měl být já," zvedl se ze země Bruce. "Ty jsi mi dal ten hloupý nápoj a já kvůli němu ukradl Teserakt," dořekl Bruce. Bruce nechtěl mít další zkažený den a tak navrhl: "Hele!" "Co?" vyděsil se Tony. "ALKOHOL!" - Raději nechtějte vědět co se tam pak dělo.

Jestli chcete vědět co se dělo tak klikněte zde

"Kateer! Rychle, musíme pryč!" Teď to bude úplná… …dvě teenagerky, lano, otevřené okno?! Ano, je to tak. Keisy porvala lano, které už měla přichystané (Stark ji varoval…). Otevřeli okno, spustily lano a … pomaličku sjížděly. Zastavily se v přízemí, kde už bylo otevřeno do sklepa. Keisy tam vlezla a vzala celou asi 90 kilovou krabici s Teseraktem. Unesla ho, chodí totiž každý den na 8 hodin do posilovny. A utíkaly do auta, ve kterém už čekal Tony.

Loki mezitím donutil Sharlotte, aby otevřela (rozbila) dveře. Jemu se to tak trochu … nechtělo?! (Tady by se mi hodilo tolik smajlíků :D) Jí se to povedlo až za 5 minut, Loki by to měl asi za pár sekund, ale … Oko za oko, zub za zub.

Když se jí to podařilo rozbít tak Loki trochu litoval, že to neudělal sám. No jo, sourozenecká láska. Keisy s Kateer byli už samozřejmě pryč někde s Tonym Starkem v StarkToweru. "Já ti říkala, že to máš otevřít ty," odštěkla si Sharlotte. Loki se jen usmál: "Vím, kde jsou." Sharlotte si myslela, že je zmatená, ale pak ji napadlo, že Keisy a Kateer už dávno odvezl Stark, který ten Teserakt ukradl. "Ahá!" ujasnila si to Sharlotte. Loki už tam nebyl. "To si dělá srandu…" vzdchla Sharlotte.
________________________________________________________________________________________________
Zase to je Krátké... Bohužel ... Snad se líbí :D

1. Díl

15. prosince 2013 v 19:17 | Stencee

!Hola!
Rozhodla jsem se psát příběh, tady je. :)
________________________________________________________________________________________________

Teserakt … se po dovezení na Asgard opět dostal na Zemi. Přivezli (čorkli) ho dva známí Avengers, Tony Stark a Bruce Banner. Asi si říkáte, že by to Bruce neudělal, máte pravdu. Tony ho tak trochu … nechal vypít nápoj, který ho na 48 hodin přečaroval tak, aby dělal to, co Tony chce. A taky si dokážete představit, co Bruce udělal, když to zjistil. Ano, hádáte dobře. Bruce se naštval a vy víte co, proměnil se na Hulka a trochu Tonymu rozbil "StarkTower".
Teserakt byl ukryt u jedné dívky jménem Keisy. A jelikož je Lokiho oblíbené číslo sedm, rozhodl se, že tuto dívku navštíví "sedmý" den potom, co se Teserakt k ní dostal. Aby ji trochu vyděsil, dal si kuklu a na rádiu pustil dupstep. Zase vás pronásleduje ten "divný" pocit, že by si Loki kuklu nenasadil? No, zase máte pravdu! Donutila ho k tomu jeho sestra Sharlotte. Jak se jí to povedlo? Těžko říct.
Sharlotte je Lokiho zapomenutá sestra. Narodila se dva dny po něm. Vychovali jí tvorové podobní vlkům. Rozhodla se Lokiho najít a to se jí povedlo.
Keisy měla u sebe kamarádku Kateer. Keisy šla zrovna pro džus a Loki zaklepal. "Jdu se podívat kdo to je!" zavolala na Keisy. Než se dobelhala ke dveřím, Loki vypnul pro něj "trapný" dupstep a čekal, až Keisy otevře. Když otevřela Kateer zděsil se. "Kdo jste?" dívala se Kateer na Lokiho. Vůbec se nebála Lokiho a ani jeho kukly. "Je doma Keisy?" poklidně se Loki usmál tak, jak má ve zvyku. "Nejdříve mi řekněte, kdo jste!?" už trochu uraženě Kateer křikla. "Jsem Loki, bůh lsti a hledám Teserakt, který má nějaká Keisy ve sklepě." V této chvíli to Keisy zaslechla a běžela ke dveřím, zabouchla je a vykřikla: "Kateer! Rychle, musíme pryč!"
________________________________________________________________________
Bylo to krátké, ale je to jen první díl :)
Koment, co si o tom myslíte! :3
 
 

Reklama