Denní příhody

Všude jenom stromy

16. srpna 2014 v 21:40 | sτεncεε
Abych se jen neválela v posteli, tak mě taťka vytáhl na Visalaje, na houby. Docela jsem mu nezáviděla moje mamrání, ale já jsem to s ním také neměla lehké a dostávala mírné infarktové stavy.

"Do prd*le, tady měla být cesta!"

Lidi se vraceli s plnými košíky, ale my ne, my našli jen pět hub. (Prudce jedlých, ještě žiju. :D). Vyzkoušela jsem si jednu scénu z Twilightu, a to tu, kdy se Edward (nebo i Bella v BD 2) ukázali na světle, protože když to slunce tak krásně prosvítalo mezi stromy, kdo by neodolal a nezeptal se, jestli se třpytí. (Bylo mi odpovězeno, že ano. :D)

"Teď se musíme z lesa A dostat do lesa B a z toho pak do lesa C."

Po přeskočení pár potoků, a sešlapů a výšlapů kopců jsme našli dva praváky, na takových místech, kterých by to nikdo nečekal. Objevili jsme tlusté zbytky noh od mohutných praváků, asi staré několik dní. (Což naštve. :D)

"Kdy se vrátíme?" "Vždyť už jsme dávno na zpáteční cestě."

Odpoledne jsme s Kaucus a We Rů vyrazily na Hornicko Hutnické slavnosti na námestí. Dlouho jsem váhala jestli jít, nebo nejít, ale nakonec jsem se odhodlala a musím říct, že kdybych nešla, tak bych byla blbá. Protože tam bylo tolik atrakcí, které jsem vyzkoušela! (Ruské kolo, Twister, Řetízkový kolotoč.) Já mám panickou hrůzu ze sebemenší výšky třeba i půl metru. Ale když už jsem daleko výš, tak se záhadně nebojím. Užívala jsem si tu výšku.

"Jsem pták!"
"Už vím jak se cítila Tris (Divergence), když sjížděla ten mrakodrap!"

Dnes bylo překročeno 2000 návštěv!
Děkuju! ♥

Divadlo

24. června 2014 v 18:40 | †WeRů†
Ahoj :)
Jelikož je dneska řada na mě, rozhodla jsem se dát vám sem dnešní "výpravu do divadla"? :D (To zní čudně :D)

90. článek

15. června 2014 v 15:51 | Stencee ♥
Fí Ha... *Přemýšlí nad tím, jak se jí to tady nelíbí, netuší čím to je. Ten vzhled, aktivita... A chce to změnit,*
Šaukies, myslím, že není potřeba Vám tady psát, jak jste mi chyběli a jak se vám omlouvám, že už tu budu chodit častěji... atd. Protože to tak není. Blog mi vůbec nechyběl, ba naopak. Musela jsem se přemlouvat vůbec něco napsat. Ano, vy jste mi chyběli, mé věrné Affs, které tento blog (ne)mají rádi. S důvodem mé neaktivity jste již byli seznámeni několikrát, ale já to zase zdůrazním. Škola. Už nemyslím písemky, ale vůbec hození tam. Docela mi bodlo, když jsem v pátek nemusela do školy, protože jsem měla totální indispozici. Potřebuji volno, ne jen víkend, ale prázdniny, už to prostě nezvládám, celý tento rok byl náročný... Pozastavuju tento blog na dva týdny, dva poslední týdny školy. Po pozastavení plánuju nějakou smršť článků, a hlavně 'Dovolenový Vlog.' Budu se snažit být aktivni, ale neslibuji Vám to. V průběhu tohoto týdne se pustím do nového layoutu (na ten s Christinou Aguilerou zapomeňte) a napíšu recenzi na náš každoroční svátek 'Tří bratří'.
Čím trochu poruším ten Hiatus, ale vlastně nevím jistě, jestli to udělám. Takže...

Kreslení 2 :)

6. června 2014 v 19:47 | Stencee ♥
Druhý obrázek Elsy :) Má jedno oko větší je výš a ty vlasy jsou divné :D Ale tak, zas tak hrozné to není :)
___________________________________________
Konečně pátek, dnes jsme měli besedu o 'Africe' s fotografem a cestovatelem Tomášem Kubešem,
http://www.tomaskubes.cz/
takže jsme se první dvě hodiny neučili, vyhli jsme se Zeměpisu a Matice :D
_______________________________________________
Dneska jsem dělala Design, zítra musím dodělat zbytek a nastvit ho.
______________________________________

Kreslení :3

4. června 2014 v 15:48 | Stencee ♥
Není to tak dávno co jsem tohle kreslila, ale není to aktuální. Přesto vám to tady dám. Trvalo mi 30 min. než jsem zprovoznila Tiskárnu, protože počítač si řekl, že žádná tiskárna připojená není... Dávám to sem aby jste neřekli, že nic nepřidávám. Mimochodem dneska jsem malinko pokašla matematiku a doufám, že to bude alespoň za tři.

Liebster Award - Tag

18. května 2014 v 11:55 | Stencee ♥
Byla jsem dvakrát nominovaná na tento Tag, od Melody a Mels. Tak proč ho nenapsat...
Napsat o sobě 10 věcí
Odpovědět na otázky nominovatele
Nominovat 5 blogerů, kteří mají méně než 200 čtenářů
Vymyslet pro nominované 10 otázek a informovat je o tom

Napsat o sobě 10 věcí:
1. Ráda nakupuju oblečení
2. Jsem závislá na zelených papričkách z Kauflandu
3. Bojím se pavouků i malých mušek
4. Trpím těžkou chorobou, která se jmenuje Eleonora (Lenivost)
5. Mé oblíbené číslo je 13 a 26
6. Umím nazpaměť většinu písniček z Frozen a zdají se mi o tom sny
7. Mám černého upírského kocoura Čertíka
8. Piju jen Kofolu, maximálně ráno si dám čaj
9. Poslední dobou jsem se zamilovala do jugurtů
10. Nenávidím lidi, kteří mě do něčeho nutí

Najednou Cover by Me and Kaucus

7. května 2014 v 12:50 | Stencee
Jednu krásnou neděli za mnou Kaucus přišla a nahrávali jsme, no, nahrávali jsme "Najednou" z Frozen, což v originále zpívá Monika Absolonová (v Angličtině Idina Menzel nebo Demi Lovato) a zabili jsme to. :D Vždycky polovinu "sloky" zpívá Kaucus a druhou polovinu zpívám já :D Ona zpívá určitě líp, já neumím zpívat :D A Refrém zpíváme spolu obě dvě.

Kaucus (http://the-one-who-dont-care.blog.cz/)

Tak co Vy na to? :D

Dárky K Narozeninám

7. května 2014 v 10:13 | Stencee
Geronimo! :D Víím, že narozeniny jsem měla před 42. dny, ale tohleto sem musím dát, pořád na to myslím, a nedokážu se odhodlat to sem dát, teda až do teď. Přináším Vám fotky mých dárků, které jsem dostala a také Tardis Dortu, :3 který byl dokonalý i chuťově :3 A snědl se celý, :D což se mocnestává, protože na mé 11 jsem měla obřího poua a ten se vyhazoval, protože byl vážně obří a všichni jsme byli přejezeni modré polevy. :D (Byl modrý, protože jsem měla modrého Poua. :D)
(Klikni pro zvětšení)

↑ Ano, to co sedí u Tardis je Doktor a ano, dostala jsem Euro Truck Simulator a volant a ano, zbláznila jsem se.
Smějící se

BLOG TAG ++

1. května 2014 v 18:51 | Stencee
Hlásím se ze světa jménem "náš dům"... Jsem "nachcípaná" nemůžu mluvit, kašlu a bolí mě v krku. Jako zhrnout tento týden, který jsem nebyla aktivní? PONDĚLÍ: Nic zvláštního, den jako každý jiný. ÚTERÝ: Slohovka z Angliny na téma "My family," Fuuuu. Ještě nevím jak to dopadlo, ale už celý ten den mě bolelo v krku, takže se obávám, že jsem to dokašlala. :/ STŘEDA: Ráno jsem byla vyřízená, bolela mě hlava a měla jsem teplotu, takže moje slova byla: "Je mi zle a na Majáles nejdu." Jo, byl Majáles já na něj měla koupené oblečení a nešla jsem tam... Bylo mi to líto, ale alespoň existovola Webkamera na námestí, sice bez zvuku a rozmazující, ale aspoň něco. Pak mi cca. v 12.56 zazvonily Teeny (Werů) a TOWDC (Kaucus) a já s nima pokecala přes okno, ano, zrovna teď jsem začala mluvit, takže si musely myslet, že simuluju, ale já se táák těšiláá... :/ ČTVRTEK: Dneska v noci jsem nemohla spát, protože ... Kašel :F (Upírovský smajík! :3) VÍC V CELÉM ČLÁNKU

Greenpeace

16. dubna 2014 v 10:39 | Stencee
Awoj ^^ <3
Včera jsme měli ve škole besedu s Greenpeace, kteří když to tak řeknu se snaží "zachránit" svět. Prezentovala to šikovná slečna a znělo to dost přesvědčivě. (Yaay, slečna.. Začínám být divná :D) Hlavní Téma byla Arktida, ze které chtějí udělat chráněnou oblast, protože taje a lidé tam začali těžit od prosince ropu, což není bezpečné a hrozí ropné havárie, které se z ledu a vody nedají odstranit. Také tam loví ryby, jedinou potravu pro zvířata, která tam žijí.

↑ Dole je i prezentace :)

A tady ještě video "o" Greenpeace :)
CHCI SLYŠET VÁŠ NÁZOR! :)

DVANÁCTÉ narozeniny

28. března 2014 v 14:01 | Stencee
Awojte všichni, ve středu (26.3.14) jsem měla narozeniny, konečně mi je 12! :D Nemohla jsem se dočkat a poslední týden jsem pořád počítala, jak dlouho to ještě bude trvat. Dočkala jsem se... Ale sama bch neřekla, že Kaucus je STARŠÍ o 19 dnů :D No posuťe sami ve videích :D Asi natočím video, ve kterém Vám ukážu, co jsem dostala! :D Zítra to budu oslavovat u nás doma s tetama, babičkou, rodičema a hlavně s Teeny (Werů) a s Kaucus :3 Nemůžu se dočkat, dneska jsem nebyla ve škole, protože jsem ráno měla šílenou migrénu, ale teď už mě nebolí hlava! :D Yeeey! Ale i tak, jsem tu jen na chvíli, nemůžu mít zkaženej zítřek.

Děkuju Chimegee ...
... Kaucus ...


Hodně štěstí a zdraví šári!
mrzí mě že to s tebou nemůžu oslavit ve škole ale i tak...
přeju ti ať konečně jednou zastihneš tu TARDIS
ať si zdravá a ať neskáčeš z okna (popřípadně do okna ;))
ať si pořád tak veselá a šílená!
ať si vychází pořád tak úžasné známky!
a ať se ti prostě daří!
HODNĚ ŠTĚSTÍ ZDRAVÍ!

... a Teeny (Werů)


ZA PŘÁNÍ! :3


Avion - Shopping Park ← OSTRAVA

16. března 2014 v 12:06 | Stencee
Awww...!! Awoj :3
Jsem zpět po celém náročném včerejším chodícím po obchodovém dni :D Už z nadpisu ste mohli poznat kde jsem byla ... Avion Shopping park Ostrava. Čekala jsem to trochu větší, ale když jsem tam byla naposledy tak moje výška byla nižší, takže asi proto. :D

Random Vlog a Moriarty na Tričku

9. března 2014 v 20:25 | Stencee
Takže, po třech hodinách je 3 min. video na světě... :D Ano,
je to trochu opožděné, ale je to tu! :D

-
Trochu jsem ty naše "trapné" scény sestříhala :D -
Blogs -
Werů - http://www.proste-weru.blog.cz/
Kaucus - http://www.bloginfo.blog.cz/A tohle je obrázek, který dostala Kaucus ode mě k narozeninám =3


A nakonec.. ..Jak vypadaly rybí prsty s pudingem ??? :3

Nějaké ty hovadiny a informace 9.3.14

9. března 2014 v 17:17 | Stencee
Awojte ... Omlouvám se, že jsem od středy (byla to středa, ne?) nic nepřidala, ale jen jsem obíhala AFFSky a psala komentáře... teda odpovídala, ne, že bych trpěla "komentářovou samomluvou" a psala si komentáře: "Mně se ten můj článek tak líbí!" :D To fakt ne ... :D No, teď mě tak napadlo, neslíbila jsem Vám fotky z Mělníku?

15.2.2014

Awo.
Jsem tady s tím, že chci pozastavit činnost blogu po dobu jednoho týdne, s důvodu Jarních prázdnin. :D Pozastavení bude jen poloviční, protože asi, zřejmě online budu a jeden článek přidám, ale pojedu do Mělníku, a nevím, jestli se k tomu PC dostanu, zítra Vám ještě něco napíšu a ve středu uvidíte přednstavený článek :) Teď důvod proč tam jedu, nom, jedu tam za rodinou :D (TAK NÉ ASI :D) Až se vrátím, přidám fotky :) Pojedu tam poprvé.. :D


Takže jsem to slíbila.. No.. Přidám je sem, ale nejdřív půjdu editovat ty naše videa, do kterých se Kaucus moc nemá... teda a ani se Vám Kaucus ještě nepochlubila s dárkama, které dostala na narozky... Ode mě dostala tričko s Moriartym :3 Chcete vidět jaký obrázek?? (Komentářík :3) :D Nebudu Vás, a ani sebe zdržovat jdu na to, zítra zase škola ... Tak ať máte alespoň dneska tři články :D :3 ^^

Úterý 4.3.14

4. března 2014 v 18:34 | Stencee
Awojte ^^ :3
Jsem tady ("KONEČNĚ!"). No, přibili mi dvě Affs :3 a průměr navštěvností je cca. 10 lidí za den, což, je docela dobré, na to, že na starém blogu nám trvalo 4 měsíce, mít návštěvnost 200 lidí. :D ("Oooo!") ... Teda, doufám. Jinak, protože Vám chci sdělit zážitky ze dne, musím dávat na Nadpis článků datum :D Což mi přídé blbé, ale... Nemám jinou možnost.


"Meow"

Dneska jsem snědla kočku (Lokiho, ale pssst! :DD) celý den jsem blbla s tím, že mňaučím. Byla jsem vystresovaná, že dostanu pětku a byla to trojka, teď nechápu proč... Kdyby čtyřku, ale... Já ji neuplácela! :D Ne, vážně! :D
Dnešní den patří mezi mé nejoblíbenější... Počkat, já nemám žádný seznam?! Stejně si mslím, že je to všechno kvůli té knížce: KLIK a život Vám bude šlapat jako Počítač :D Yeeey, ovládám si svůj život a všechny ostatní :D


Počkát, ta kniha stoji 49,- kč?! :D Děláte si ze mě na tom
internetu srandu?! :D

Yáááy!


Jinak jsme s Kaucus udělali v Neděli Challenge (Rybí prsty s Pudingem) a Random Vlog, jenže Kaucus je lenivá to editovat a ještě víc je lenivá čekat 667 minut :D (Youtube si z nás dělá srandu :D)

A teď nevím, co jsem chtěla napsat, já si do zítra vzpomenu, nebojte Drahouškové, teď bych se měla jít učit.. Né... Mě se nechce.. :D Zítra je Tělák... I DON'T LIKE TĚLÁK! :D
 
 

Reklama