Březen 2016

ZNOVU OTEVŘENÍ!

27. března 2016 v 20:34 | Sτεncεε |  News
¡Hola!
(Je tady vůbec někdo, kdo si pamatuje, když jsem tenhle pozdrav používala asi dva roky zpátky? Je to trochu děsivé, jak ten čas letí, nemyslíte?)

Neuvěřitelné se stalo skutečností a Stencee se vrátila zpět na místo činu. Po dlouhých osmi měsících! Je to vůbec možné? Každopádně je smutné, že mi z mých osmi AFFS zůstaly jen dvě a to ještě musím zjistit jestli mě jako své AFFS vůbec ještě berou. :D Kdyby chtěl někdo být mou affs, prosím abyste to jednoduše napsali do komentářů. Zřejmě jsem tak zoufalá, že vezmu každého.

Přišla jsem na to, že jsem za tu dobu úplně zapomněla dělat designy a tak tu musí na dobu neurčitou ten můj původní, ale to snad není tak velký problém. Určitě se něco pokusím v blízké době splácat. Nebo... alespoň najít někoho, kdo mi něco vytvoří. Jestli to na blog.cz ještě pořád funguje tak jako předtím, protože se začínám bát, že se toho tady hodně změnilo.

By the way, za tu dobu co jsem tu nebyla jsem se zhlédla seriál Glee (takže jsem momentálně velký Gleek a hlavně Klainer ♥), ke kterému jsem se dostala kvůli tomu, že se ve čtyřech dílech objevil Adam Lambert. Jo, vážně jsem ten seriál viděla celý, kvůli pár minutách. :D A Adam Lambert... to už je kapitola sama o sobě. Jsem prostě Glambert srdcem i duší. A patřím mezi Adommy shippery. A to znamená, že taky čtu Adommy povídky na Wattpadu. Mezi mé nejoblíbenější patří ty od Khaleesi, takže jestli ji neznáte a máte rádi Adommy okamžitě se podívejte na její Wattpad nebo blog. (!) (Ikdyž, jestli máte rádi Adommy, tak není možné, že byste na něco tak úžasného ještě nenarazili.)

Poslední vydaný článek před ukončením byla očividně fanfikce na Divergenci, na které jsem spolupracovala s mou kamarádkou Kaucus. Zřejmě to můžeme brát za ukončenou záležitost, protože už to ani jednu z nás nikdy ani nenapadne dokončit. Necháme paskvil paskvilem. :D

Děkuji za pozornost. Určitě se v nejbližší době zase ozvu.
S přáním hezkého dne,

Stencee.