Listopad 2014

1. Narozeniny blogu

16. listopadu 2014 v 13:09 | Sτεn
Něco z mé blogové historie.
Přesně dnes to je rok, co jsem založila tento blog. Vůbec nic jsem od něj neočekávala. Už dřív jsem měla blogy, ten první byl http://www.sarka026.blog.cz , kterého jsem se musela nedobrovolně vzdát kvůli zapomenutí hesla a e-mailu s ním spojeného. (Teď jsem za to ráda, protože takové sračky co jsem tam psala ... :D) Dále jsem měla blog s Kau http://www.one-eye.blog.cz . Tento blog nám skvěle fungoval, ale skoro nikdo na něj nechodil, nedožil se ani svého prvního roku, protože už jsme na něj neměli čas, pak jsme ho resetovali a už nás to nebavilo. (Jop, byla jsem Aro :3 - pes mého bráchy). Dále to byli nějaké jednorázové blogy, které mi vydrželi třeba měsíc a pak jsem na ně třeba zapomněla.
Návštěvnost.
Tohle je pro mě neskutečné. Někdo si řekne, že je to málo.. přes dva tisíce návštěv, ale pro mě to je už teď splněný sen. Ikdyž jsem měla hodně blogů nikdy jsem takovéto návštěvnosti nedosáhla. Děkuji Vám, že Vás mé psaní (aspoň doufám) baví a že sem stále chodíte, ikdyž ž nepíši články tak často.
Spřátelené blogy.
Hlavně Vám, mým affs děkuji nejvíc, vy jste mi ten rok nejvíce spříjemnili, protože jsem mezitím mohla číst vaše úžasné články. Děkuji !
Vzhledy.
Na blogu se vystřídalo hodně vzhledů, ať už škaredých, pěkných, kvalitních, nekvalitních, ale byly to mé vzhledy, které jsem měla ráda a dělala/vybírala jsem je podle svého vkusu.
Odměna pro vás.
Ráda bych vám to všem něčím oplatila, ale nevím čím. Možná Giveaway-í? Tohle nechám na Vás - jestli budete pro GA prosím napište i věci, které bych tam měla dát. Ale pamatujte, že je mi 12, takže nemůžu nakupovat a posílat něco drahého. Takže do 200,- ? :) A když vás napadne něco jiného tak pište!
Všechno jednou končí,
ale tento blog snad tak rychle ne. Už teď se těším na další rok s váma a doufám, že vy také. Blog mě hodně změnil a za ty čtyři roky (cca) co bloguju jsem vyrostla, jsem stále malá, ale blog mi dal šanci cítit se starší...

A ještě jednou velké...

...DĚKUJU!