Září 2014

Jak to bude?

21. září 2014 v 19:11 | Sτεn
Jo, jsem tu. Alespoň jsme splnila to, že se do týdne ozvu. :D Z blogem teda nekončím a nemůžu se dočkat na 16.11. (narozeniny blogu) ! Uspořádám nějakou soutěž, sice nevím jakou, ale to můžete napsat do komentářů! Jak to bude s články? Budu se pokoušet aby vyšly, alespoň dva do týdne. Takže budu psát dva v pátek a přednastavím je na neděli a středu. Asi udělám nějakou kontrolu + náběr Affs, takže kdyby jste měli zájem být mou Affs, můžete to psát už tady do komentářů. Ještě plánuju nový design, ale zase bude tak jednoduchý jako tento. Protože v jednoduchosti je krása a designů s celebritama už mám plné zuby.

Co mám dělat?!

15. září 2014 v 15:53 | Sτen
Už je asi na čase, abych se vám ozvala. Zítra to bude měsíc od posledního článku. Omlouvám se AFFS, že jsem nechodila na jejich blogy, ikdyž vlastně chodila, jen nekomentovala. Jak vyrešit tento problém mého času? Asi přestávkou.. Ve škole je teď rozjezd a já se snažím uvést se se známkama nějak dobře. Snad se nezlobíte :'( Tento týden si to nechám projít hlavou a napíšu, jak jsem se rozhodla a jestli si vymezím na blogování nějaký určitý den a hodinu, nebo přednastavím články... Nebo blog ukončím, popřípadně pozastavím. Za dva měsíce ale bude tomuto blogu rok a já chci aby se toho dožil...

Abych Vám to vynahradila, tady je video, které jsme natočily s kámoškama We Rů a Nilou, koukněte, dejte palec nahoru, odběr, koment, nebo klidně dislajkujte a napište kritiku.