Červenec 2014

I'm back

31. července 2014 v 13:28 | sτεncεε ♥ |  News
Po krátké rekonstrukci jsem zpět, omlouvám se za svoji neaktivitu. Nastavila jsem nový layout. Teď tady ještě chvíli nebudu, ale brzo se ozvu. Užívejte prázdnin.

Navstevnost za minuly tyden (7.7. 2014 - 13.7. 2014)

15. července 2014 v 15:41 | sτεncεε ♥ |  News
Po dlouhý době Toplist, aneb týdení návštěvnost našeho blogu. Už delší dobu jsem trochu psychicky labilní, ale myslím, že ještě není ten správný čas se tady vyzpovídat. (:D) Taky na mě dosedla otázka proč čtu Rezistenci když vím, že u Aliance budu brečet? Proč to neutnu už v začátčích? Mimochodem na tuto trilogii chystám recenzi a myslím, že to bude pěkně dlouhý článek, protože je to úžasný! Nemůžu se dočkat až si ten film koupím nebo stáhnu. Proč už v kinech nehraje? Proč ho tam mmusí mít ten první týden a pak ho už nepromítat. Argh. Když jsem vyprávěla děj Divergence bráchovi, tak si každou část mého vyprávění přirovnal k jiné knize/filmu a následně pochválil 26letou spisovatelku, Veronicu Rothovou, za to, jak si to krásně vymyslela. (Myslel to v dobrém, nebyla to ironie). Další otázku, kterou si kladu je, jestli je vážně dobré zde mít další dvě adminky... Mé nejlepší kamarádky, když je tento blog prostě můj a tak. Pokud se nebudou zlobit (udělám to tak, i tak) měním heslo blogu. Dále bych chtěla napsat nějaký kosmetický článek, nejspíš první a také poslední... A než se pustím k Toplistu, tak jsem vám chtěla ještě říct, že jsem byla na dovolené a možná Vám zde pošlu pár fotek, abyste se pokochali mým pobytek na Lipně.

Navstevnost za minuly tyden (7.7. 2014 - 13.7. 2014) je:
Pondeli: 4 Utery: 4 Streda: 4 Ctvrtek: 1 Patek: 10 Sobota: 6 Nedele: 6
Celkem: 35
Hold mi to klesá, ale jsou prázdniny a ani já tu nebyla, přes to Děkuju ♥

Jestli si chcete semnou pokecat, zde je chathttps://chat.cz/Stencee.Blog.Cz?


Upozornění

6. července 2014 v 19:58 | sτεncεε ♥
Do 12.7. tady nebudu! :)

Chubby Bunny Challenge - video

2. července 2014 v 17:43 | sτεncεε ♥ |  Videa
Mám pro Vás video, které jsme natočily s †WeRů†. Je to Challenge s názvem Chubby Bunny a určitě to všichni znáte (možná), jde o to, že si postupně naskládáte Marshmallow a říkáte Chubby Bunny. Já jich dala 7 a †WeRů† 9 (deväť).

Mimochodem, sleduj v HD kvalitě! :)