9. díl

9. května 2014 v 19:20 | Stencee |  Loki a neznámá dívka
Po dlouhé době přidávám další díl LANDu :3 Loki se promění zpátky, Sharlotte málem... No, žádné spoilery, přeji hezké čtení, ikdyž, podle toho jaké to je... Jsem zvědavá na vaše ohlasy. Je to po dvou měsících a je to malinko delší než předchozí díly. Nebudu to nijak 'ob'kecávat, na to tu nejsem. ;)


"Neměli bysme Lokiho z té podoby dostat?" zeptala se Clara. "Tu podobu mu neudělala Katia, tu má jako ochranu před ní, proměnil se, aby ho Katia nemohla vystopovat a znovu unést." rozumoval Doktor. Všichni se na něj otočili. "Sakra, jak to víš?" zvednul Stark obočí. "Intuice," zasmál se Doktor. "Je to jednoduché, proč by ho Katia proměňovala, když to ani neumí a zamýšlí s ním něco jiného?" pokračoval. "Dobře, ale jak víš, že to Katia neumí a že s ním zamýšlí něco jiného? A neříkej, že víš CO s ním zamýšlí!" poškrábal se Tony na hlavě. "Vím," přistoupil Doktor blíže k panelu. "Nechám se překvapit, neznám Tě ani víc jak hodinu, takže Ti nemůžu věřit."

"Pustíš mě k tomu, s takovým tempem ji nenajdeme ani čtrnáct dní." zeptal se Doktor, který byl v tuto dobu netrpělivý, protože nechal Tardis tři kilometry daleko od místa přistání. "Ne!" nevěřícně zatřepal hlavou Stark. "Fajn," Doktor se otočil na noze k dívkám, které se seznamovali u kávy a nějaké divné slátaniny, kterému se nejspíš mělo říkat jídlo. "Pane Starku, nemáte tady něco lepšího na jídlo?" zeptala se Clara. "Umírám hlady a tohle se nedá jíst," vzdychla. "Ani pes by to nežral." dodala Keisy a Clara se začala smát. Stark na to řekl jen: "Kupte si něco v bufetu." Holky se zvedly a prostě odešli, zatímco Doktor se posadil místo nich a čekal... čekal... a? ČEKAL!

Asi po pěti minutách si Doktor opravil motýlka pod krkem a začal hlepat nohou do stolu. *klep klep* A Stark z toho začal být nervózní. "Fajn, jděte si k tomu 'Doktore'!" prásknul do stolu. Doktor vstal a něco zamumlal pod nosem, nejspíš to má z těch dob, kdy cestoval sám a trpěl samomluvou. Loki se postavil vedle něho a otřel se mu o nohy, přecejen je v kočičí podobě a na podobné manévry má přece právo. Thor zvedl obočí a odkašlal si, což Lokiho vyděsilo, naježil se a odtáhl se.

Netrvalo to dlouho a Doktor měl hotovo. "Tak, kde je?" střihl Loki ušima. "Na Asgardu." Stark nevěřil vlastním uším a šel si to ověřit, odtáhl Doktora a omylem kopnul do Lokiho. "Mňáu! Chrrrrrr!" ozvalo se prskání a syčení, které vycházelo z Lokiho úst. "Promiň," sykl Stark, aby Lokiho utišil. Bohužel to byla pravda. "ProBoha, co dělá sakra na Asgardu?"


Loki se mezitím proměnil zpět v 'Lokiho,' protože už mu nehrozilo nebezpečí, když byla Katia na Asgardu a vzpomněl si na svou sestru, kterou praštil pánví do hlavy. Rychle se vytratil, aby nepropukla panika a vydal se ji pomoct. Než dorazil stihl se vyfotit s pár fanoušky, skandující před radnicí proti zvýšení DPH.
"Shar?" zašeptal do ticha. Sharlotte se objevila před ním. "Kdo jste?" lekla se a začala couvat ke zdi. "Tvůj bratr." nahodil Loki takový ten smutný pohled a vydal se pro led, protože uviděl, jak se Sharlotte drží za hlavu. Klekl si před ní a podíval se ji do očí, v tom Shar upadla do bezvědomí. Loki ji porval do náruče a vyšel s ní před dům, položil ji opatrně na nejbližší lavičku a hledal pomoc, nikdo ho však neposlouchal, všichni jen někam spěchali. Byl to dav lidí, kteří se ženou za něčím jako v Praze, až na to, že to žádná Praha nebyla. Byl bezradný a v duchu mu procházely myšlenky jaký je debil. Rychle ji porval a běžel na Stark Tower, ale najednou Shar přestala dýchat. Lokimu začali z očí stékat slzy.

Lokimu se podlomila kolena a skácel se k zemi. Sharlotte sice neznal moc dlouho, ale věděl, že je to jeho sestra, která právě teď potřebuje pomoc, protože ji praštil pánví do hlavy a ona mu umírá v náručí. Doktor, Clara, Keisy, Thor a Stark rychle přiběhli k němu. "Co se ji stalo? A.. Loki, ty už jsi ve svém tělě!" "Nevěděl jsem, že máme tam pěknou sestru!" zasmál se Thor. "Thore! Ona umírá, ty to nevidíš?!" práskla ho do zad Keisy. Doktor si ji projel šroubovákem. "Žije, je ve stavu klinické smrti, její srdce nebije, nedýchá, ale její mozek pracuje. Každopádně, mi ji neoživíme, potebuje lékařskou pomoc." Stark už stihl zavolat záchranku, která tam byla do třech minut. Jediné co mohli udělat bylo zamávat saniťákům. Sanitka se pomalu vytrácela.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kikča Kikča | E-mail | Web | 10. května 2014 v 17:11 | Reagovat

Ahoj, jen sem ti chtěla napsat že nám pořád nejde net tudíž ti nemůžu ohodnotit ten Layout co pro mě děláš :/ promiń...Zatím ho pozastav a až mi to půjde (což bude za dlouho) tak ti dám vědět...
Jinak moc pěkná kapitola... Fakt se ti povedla.. Přece jenom máš talent :-D

2 Stencee ^^ Stencee ^^ | Web | 10. května 2014 v 20:22 | Reagovat

[1]: A odkud píšeš ? :D

3 evule evule | E-mail | 30. června 2014 v 20:18 | Reagovat

Mas to pekne ale není to pro me moc malo bitek :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama