The time of the SMILING angel (2)

23. března 2014 v 12:19 | Stencee |  The time of the SMILING angel
Awoj, další díl Kaucusčiinina příběhu, snad se líbí. Jinak dneska přidám fotky "JARO JE TU" :D Ikdyž, dneska to tak zase nevypadá, snad nebude pršet, chcu jít ven! :D

2. kapitola
Vpád do kyseliny


"Všichni ruce nad hlavu!" vykřikl muž, který vtrhl do banky a v ruce měl samopal. "Řekl jsem na zem!" praštil s jedním mužem o zem a šel k paní, co stála za pultem. "Všechno! Dejte to sem!" žena se s brekem sehla a podávala muži peníze. V tom se za ním ozvalo "Takové šílence bych nechala zavřít do Arkhamu." Muž se otočil a uviděl postavu v černém plášti. "Ha!" vyjekl a vystřelil. Postavu to zasáhlo do ramene, ale ta to nějak neřešila a odkopla muže přes pult. Potom ho sama přeskočila, a když se muž snažil zvednout zbraň šlápla mu na ruku. "Aau!" zasténal muž a postava zvedla nohu a dupla. "To už se nespraví," pokrčila rameny a zvedla muže. Potom s ním hodila zpátky přes pult a řekla: "Než přijede policie… měli by jste jim říct že zakopnul… nebo spadl z okna." Žena pokývala hlavou a postava vyběhla ven…

"Další mrtvý…" řekl správce Arkhamu, když svolal schůzi. "Tohle už přesahuje hranice! Sepíšou na nás petici a my za to zaplatíme! Kde je Backhamová!" Do dveří vletěla doktorka Backhamová celá udýchaná. "Pardon… měla… jsem… ještě… něco na práci!" vyjekla a sedla si. "Dobrá… zajímavé na tom je, že všechny oběti chodí k paní Creepové… Creepová!" Jedna žena se zvedla ze židle. Měla hnědé rozpuštěné vlasy s melírem a tmavě hnědé oči. "Jsem abstinent, vegetarián a Vy mě chcete obvinit z vraždy! Copak na to mám já… já…" žena se rozbrečela a doktorka Backhamová se k ní rozběhla a začala jí utěšovat. "Dobrá… někdo to na Vás asi chce svést, ale i tak se určitě nebudete divit, když si na Vás dáme větší pozor. Žena přikývla a doktorka se na ní usmála. "Dobrá… zvýšily jsme ostrahu v uličce pro nejméně psychicky postižené, protože nám tam nedávno utekl někdo z cely číslo 2…"

Přeskočme ty nudné detaily o tom jak zabezpečit chodby a cely :D dostaňme se k tomu jak joker otravuje Ivy třeba :D

"… Neměli bychom dávat Ivy a Jokera do společných místností… Minule to nedopadlo dobře, když jí přepnul program na televizi…" "Ano pane, ale…" poškrábal se jeden doktor na hlavě "Co?" "No…" Po celém Arkhamu se najednou rozlehl naštvaný výkřik a doktoři vyběhli ven… Když přišli k místnosti ze které se to ozvalo Ivy tam držela Jokera pod krkem a Joker se smál. "Ale no tak… kdo říkal že jsem to byl já?" "Šílenec!" "Jo to jsi… a já?" Ivy s Jokerem hodila o stůl. "Juhu…" řekl trochu sténavě Joker. Když se po něm chtěla Ivy znovu vrhnout chytila jí ochranka. "Zabiju tě!" "Hodně štěstí v tom případě!" Jeden z doktorů, kteří se dívali zpoza sklo se chytl za čelo: "Ten joker nám tu dělá moc problémů…" Doktorka Backhamová se usmála a odešla.

Myslím si, že Ivy a Joker kdyby spolu měli spolupracovat tak nevím kdo by trpěl víc… ale spíše Ivy :D Přece jenom Joker je ještě horší než osina v zadku!

"Ivy?" doktorka Backhamová vešla do cely od Ivy, která zrovna hladila kytku před sebou. "Ano?" zeptala se ještě trochu naštvaně. "Vyšlo nám to dobře, když dneska máme pohovor." "Mm…" Doktorka si sedla vedle Ivy: "Tíží Vás něco za těch pět dnů, kterých jsme se neviděli?" "Ano… třeba to že jsem toho šaška nezabila!" Kytce, kterou předtím hladila, vybouchl jeden květ. "Nesmíte se stresovat kvůli takovému bláznovi," usmála se doktorka. "No jo… když on je ale tak hroznej!" zavrčela Ivy a další květ od kytky vybouchnul. Doktorka se podívala do spisů: "Píše se tu, že tady v Arkhamu nemáte problémy… jenom když jste v jedné místnosti s Jokerem. Je to pravda?" Ivy posunula kytku k ostatním, které měla vystavené: "Ano… přece jenom ho nesnáším." Tentokrát květ nepukl, ale Ivy vypadala, že za chvíli vybouchne sama. "Máte k tomu důvod?" Ivy na ní hodila nechápavý pohled: "To přece víte." "Jo jistě…" usmála se doktorka. "Jinak… nechcete si o něčem promluvit? Nějaké starosti? Radosti?" Ivy přikývla a začala povídat, že je jí poslední dobou nějak špatně…

Takže… jak vidíte kdyby Ivy potkala Jokera, asi by ho na místě zabila :D No jo… Jokera chce zabít každý…

"Joker ještě neutekl... není to zvlášní?" "Ano je, ale co s tím máme dělat?!" "No… nevím… něco ale určitě plánuje a pokud něco neuděláme ohrozí tím celý Arkham!" "A co chceš dělat?" "No… jeden plán bych tu měl… ZABIJEME JOKERA!"

"Zdrhl…" přišel ke správci jeden z doktorů "Zase." "To si děláte…" než to doktor dořekl ve dveřích stál Joker a smál se "Tak zatím tupci…" a utekl. Doktor se rozběhl ke dveřím, ale když vykouknul už tam nebyl. "Aa!" ozvalo se ze strany kde utekl. "No… zase ho tu budeme mít," pokrčil rameny doktor a správce se chytnul za čelo.

Přeskočme zase ty nudné chvíle o tom jak se všichni baví o Jokerovu úžasném zmizení! Přece jenom je to všude pořád to samé…

"Ivy ne!" vykřikla postava zahalená v plášti, když Ivy držela Jokera pod krkem. Když se Ivy dozvěděla, že Joker utekl, sama si naplánovala útěk, protože se mu prostě chtěla odplatit. Potom si Jokera našla a dopadlo to tak jak to je… Ivy s ním hodila o stěnu a joker se už nesmál, nýbrž jen zlověstně hleděl na Ivy, která se k němu přibližovala. "Jak chceš…" řekl a vytáhl z kapsy granát, na kterém byl namalovaný veliký úsměv… hodil s ním o zem a Ivy se začala dusit. Potom jí Joker odhodil a vytáhnul z kapsy zbraň, kterou jí namířil k hlavě. "Jokere! Proboha jste jak malý!" zasténala postava a hodila po Jokerově ruce cihlu. "Au!" vyjekl Joker a pustil na zem zbraň. Ivy ho kopla a sama vstala ze země. Postava po ní hodila další cihlou a Ivy spadla taky na zem. "Hele… uklidněte se!" vyjekla postava a přišla k nim: "Oba jste zloduši, padouši nebo jak se to krucinál nazýváte… nemáte proti sobě bojovat, ale naopak máte spolupracovat!" Joker si držel ruku a zasmál se: "To říká ten pravý…" "Hele…" řekla postava a sehla s k Jokerovi. "Nestojím ani na jedné straně… nejsem ani s dobrýma ani se zlýma… jen nesnáším, když si někdo myslí, že může být lepší než já." "Ooo…" řekl dojatě Joker. "Takže jsi obou-straná?" Postava protočila očima a praštila Jokera cihlou přes hlavu. "Ta cihla mě začíná bavit…" řekla si postava a odhodila cihlu pryč. za chvíli už šli slyšet policajti jak přijeli… když ale postava chtěla utéct někdo jí chytl za nohu a ona spadla. "Cha ha!" vyjekl Joker a stěží se postavil. "Ještě se uvidíme…" řekl a chtěl se odbelhat pryč. Postava vstala a vyběhla za ním… potom po něm skočila zezadu a svalila ho na zem. "Nech mě!" vyjekl Joker a snažil se ze sebe postavu sundat. "Patříš do Arkhamu Jokere!" Joker ze sebe postavu shodil a pak chtěl utéct, ale všiml si, kde je. Na tváři se mu objevil obří úsměv… když se proti němu postava rozběhla, podkopl jí a ona spadl přes zábradlí. Najednou se tam objevil batman. "Ale!" řekl Joker. "Chtěl bych ti předvést jednu scénu… ale odkud to jen bylo… o jistě! Jak si mě hodil do kyseliny," zasmál se joker a přišlápl postavě ruku, kterou se ještě držela. "Ne!" zařval batman. "Co ne? Chceš si vyměnit role?" přišlápl jí ruku víc. "No… pozdě!" dupnul jí na ruku a ona se pustila. "Nee!" "Cha cha cha cha!" smál se joker. Postavě se nyní odkryla kapuce a Joker uviděl kdo to je. "Ou…" přestal se smát. Hodil pohled na Batmana a pak couvnul. "Zatím Batsy!" znovu se zasmál a hodil k Batmanovi granát. Ten uskočil, a když granát vybouchnul Joker už byl pryč. Batman se rozběhl k zábradlí a podíval se dolů… byla tam velká nádoba s kyselinou. Postava nebyla nikde vidět.

"Joker a Ivy pláchli a čím dál víc pacientů umírá! Tenhle azyl jde pomalu ke dnu!" zasténal správce. "Ano… je tu ale ještě jedna možnost pane…" řekl doktor a pomalu vykročil ke správci. "Nevím, co myslíte… nebo… to ne! Snad ne plán B!" doktor pokrčil rameny. "Jak vidím nic jiného nám nezbývá pane… buď teď, nebo nikdy! Tak si vyberte…" položil před správce na stůl spis, na kterém bylo napsané PLÁN B. Správce trochu zaváhal ale pak si vzal spisy k sobě. "Dobře… ale nikdo o tom nesmí vědět." "Buďte si jist pane, že nebude…" doktor se otočil a než odešel tak se škodolibě usmál.

"Doktorko Backhamová?" zeptala se žena která vstoupila do kanceláře, kde seděla doktorka Backhamová na židli a byla otočená opačným směrem. "A-ano?" zeptala se nervózním hlasem. "Přinesla jsem Vám spisy o jednom vašem pacientovi…" doktorka si povzdychla: "Kterém?" "Jokerovi…" "Tak Jokerovi říkáte…" zavrčela doktorka "položte mi to na stůl…" žena to položila na stůl a než odešla, zeptala se: "Jste v pořádku paní Backhamová?" "Ano… jistě! Proč bych neměla být!" řekla ne moc věrohodně a máchla přitom rukama do vzduchu. "Dobře…" řekla žena a odešla. Doktorka ještě chvíli seděla a pak se rozbrečela. "Proč…" otočila se a rukou rozbila stůl na půl. "Aaaa!" zařvala a klekla si na zem. "Prooč!" rozbrečela se znova a schovala si tvář do dlaní.

Všichni víme, co se stalo asi stane a co se děje… nikdo by nechtěl spadnout do kyseliny je to tak ne? Teda kromě mě která by se ráda stala Jokerem :D i když to stojí koupel v kyselině… no… asi bych odolala :D


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama