Petice a můj stav

14. března 2014 v 11:58 | Stencee |  Novinky
Ahoj !!! :D
Všimli jste si, že Kaucus ukončila svou činnost na svém blogu (blogainfo.blog.cz) ?? :/ Její důvod byl, že na její blog skoro nikdo nechodil a mě to nezapočítávalo! (Zažaluju blog.cz) :D Jenže, já ji mám ráda a četla jsem její články, sice ne hned po zveřejnění, ale všechny její články (až na pár gramatických chyb :D) byly zajímavé, nebo snad nesouhlasíte? Ale nejhorší je, že ani její AFFS ji nenavštěvovali a nekomentovali...

A znáte mě, že jo? :D Udělala jsem petici, pro to, aby Kaucus pokračovala!
Jestli jste její články četli (a blog.cz vás nezapočítával) nebo jste neměli čas komentovat a stojíte o Kaucusčiny články podepište se! (Město dejte nějaké jaké vás napadne třeba! :D)

DĚKUJI VÁM PŘEDEM ZA TO, ŽE SE MNOU SNAD BUDETE SOUHLASIT!

A nyní MŮJ STAV? :D
"Jsem marod" :/ Ležím tu v posteli se zvýšenou teplotou 37,5 (pssst!), bolí mě v krku, mám rýmu a kašlu... A před 10. min. jsem rozbila nejlepší teploměr! Spadl mi z postele na zem ._.

Jinak, protože mám 26.3. narozeniny, sepsala jsem si seznam věcí které musím udělat do oslavy (Datum Vám sem nedávám, hakeři by mě mohli navštívit :D):


1. Seznam věcí, které mám udělat (To je ten seznam :DD)
2. PLAY - list (Písničky :3)
3. Pozvánky - udělat
4. Pozvánky - poslat
5. Seznam potravin :33
6. Nákup potravin
7. Úklid pokoje ! (Je tam bordel ._.)
8. Výzdoba (nějaké balonky :3)
9. OSLAVA! :D

Takže, mám co dělat, ale jestli ta oslava vůbec bude, tak je to až za víc jak 6 dnů :D Tak bych mohla uzdravit se :/ :) No, to je vše, co jsem Vám chtěla říct... Ahoj zítra, nebo dneska večer :3
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama