6. díl

9. února 2014 v 20:18 | Stencee |  Loki a neznámá dívka
(Děkuju Chimegee za popisek k příběhu, já si tam dodělala tu 6 ... :D)
Dneska se do děje přifaří Doktor :3
Užijte si to, vaše Stencee...TARDIS

"Ahoj Doktore!" "Ahoj Claro, kam to dneska bude?" pozdravili se Doktor s Clarou navzájem. "Ráda bych se podívala jen tak do New Yorku, přesněji na Manhattan" usmála se Clara. "Ehm… Tam nějak nemůžeme přistát…" odkašlal si Doktor. "Proč?!" "Protože … No, to je jedno. Pokusím se přistát o trochu dál."

Jestli nevíte, proč tam nechce Doktor přistát koukněte na 5. Díl 7. Série … Kde Amy a Rory zemřou.

MEZITÍM LOKI A SHARLOTTE

"Loki, klid…!" "Ale…!" "Mlč! Prostě buď ticho a poslouchej mě!" "Fajn!" "Ona, Kateer Tě uhranula! Pochop to! Ona Tě nemiluje, chce tvojí sílu! Vycítila jsem to! Žila jsem s vlky a ona je na půl vlk! Tak už si to přiznej!" Shar úplně vyšilovala, a řvala na Lokiho, ať toho nechá, ale Loki si sedl a: "A jak mi to dokážeš?" *píp píp* "SMS!" vytratila se Sharlotte, sms ji přišla v hod, potřebovala čas, jak by to Lokimu, který byl úplně zblbnut, dokázala. Vytáhla mobil ze svého nočního stolku a koukla se, kdo ji píše: "Skryté číslo, jasně…" "Zabav nějak Lokiho, Katia, totiž Kateer ho chce dostat a myslím, že mu něco vysílá do hlavy! BRUCE BANNER." tak zněla zpráva. "A co jsem říkala?!" *vrz* Sharlotte uslyšela vrzání podlahy. "LOKI!!!" vykřikla Sharlotte a zamlžily se ji kontaktní čočky.
Loki ji praštil pánví do hlavy, starý dobrý trik z filmu. "A já tušil, že mi ten film na něco bude!" zasmál se Loki. Pak se zastavil a začal přemýšlet. Přeci, je to jeho sestra, takže ji na bouli ji položil led.

TARDIS

"Jsme tu, asi 3,45236541254535645 kilometrů od toho místa." Poskočil si Doktor. "Áha." Vzdychla Clara a nechápala Doktorovo nadšení. "Jak dlouho bude, než tam dorazíme?" zeptala se Clara. "Promiň, ale asi půjdeš sama. Chceš GPS nebo?" "Děláš si srandu?!" "Vážně se omlouvám, ale z osobních důvodů Tě tu musím nechat." "Ok, vzala bych si tu GPS." Vzdychla Clara. Doktor otevřel dveře a zůstal stát. "Co je?" postavila se Clara těsně za Doktora. "Asi někde uprostřed pole…" "Co?!" "Ee… Promiň, jsme někde uprostřed pole." Zamračil se a běžel k ovládacímu panelu. "Jsme tady správně, jen nechápu, co tu dělá to pole." Clara už jen protočila očima, porvala GPS a vydala se skrz pole. Doktor chvíli přemýšlel, a na konec se vydal pomalu za ní. "Hlavně, že jsi říkal, že z osobních důvodů nikam nepůjdeš…" "Je čas zapomenout."

SHARLOTTE SE PROBOUZÍ

"Au, moje hlava!" chytla se Shar za hlavu. "Kde to jsem, a počkat! Kdo jsem já?!" lekla se. Asi ztratila paměť. Sedla si na gauč a snažila se vzpomenout si.


LOKI

"Ahoj mí přátelé!" zvolal Loki na celý StarkTower. "Ahoj Loki." Postavila se Katia doprostřed místnosti a dívala se Lokimu do očí. Loki se přibližoval stále víc a víc. Nikdo v místnosti nebyl, a když chtěla Katia Lokiho unést, objevil se Doktor.

CLARA

"Doktore, není ten StarkTower úžasný? Myslím, že to za ty 3 km stálo! Doktore?!"

DOKTOR, LOKI, KATIA

"Kdo jste?!" zeptala se Katia. "Doktor." "Doktor Kdo?!" "Jenom Doktor." Vzdychl.

Co se stane dál? To se dozvíte v dalším díle!
(7. díl bude online do 3. Dnů :D)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kaucus Kaucus | 9. února 2014 v 20:25 | Reagovat

Doctor kdo! Katia se nezdá :D super díl jako vždy :D už se těším na další a doufám že nebude zase za měsíc a víc (sorry xD)

2 stencee stencee | Web | 9. února 2014 v 20:29 | Reagovat

[1]: Neboj se, plánuju to už na
zítra :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama