4. díl

18. ledna 2014 v 21:05 | Stencee |  Loki a neznámá dívka
!Hola!
Poněvadž je u mě brácha, jeho žena a jeho syn, :D jsem nemohla napsat 4. díl, ale chtěla jsem alespoň něco napsat. Tak jsem to stihla teď, když Alexej (Můj synovec, bráchův syn) šel spát. :) Je to krátké, ale mám slušnou výmluvu, celou dobu jsem si s Alexejem hrála :D"Ale, copak pane zamilovaný?" smála se Shar. "Já a zamilovaný, přeskočilo Ti?" zvedl Loki obočí. "Aspoň tu nefňukej po tmě," rozsvítila lampu Shar. "Nechej tmu! Nikdo mě takhle nikdy neviděl a ani ty neuvidíš…" vykřikl Loki. Shar se začala řehtat a zhasla tu lampu. Zbytek dne jen Loki seděl a díval se do stěny… Nejspíš přemýšlel.
--------------------------------------------------------------------------------
No jo, láska .. ! :D
---------------------------------------------------------------------------------
"Co je pro mě důležitější? Teserakt?!" uvažoval. V noci, asi o půlnoci se zvedl a odpochodoval k zrcadlu. Díval se na sebe a předešlou otázku si znovu zopakoval. V té chvíli zavřel oči a dostal vidinu. Byli na Asgardu i s "tou" Kateer a objímali se. "Měl bych si lehnout," otevřel a promnul si oči.

Po spánku Lokiho probudilo světlo, které mu svítilo přímo do očí. Sharlotte ho ucítila a probudilo jí to taky. "Dobré ráno," popřála Lokimu. Loki se jen usmál, měl dokonalý plán.
Sharlotte, která ho celou dobu jeho vystrojování jako "na svatbu" podezřívala, i když nevěděla, co chystá. Věděla jen, že se zamiloval do Kateer a taky věděla, že Kateer není jen taková obyčejná Kateer …
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Maggi Maggi | Web | 18. ledna 2014 v 21:38 | Reagovat

Jůů! I když je to krátké, je to roztomilé. :3 Zamilovaný Loki.. Ano, mohlo by to být delší, ale znám malé sourozence. :D Takže ti odpouštím :D
Suprové, doufám, že 5tka bude brzy..? :D

2 Stencee Stencee | 19. ledna 2014 v 11:06 | Reagovat

Taky doufám .. :D
A děkuju, že jsi mi odpustila :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama