3. Díl

12. ledna 2014 v 13:01 | Stencee |  Loki a neznámá dívka
Konečně, asi jsem někomu udělala radost, Kaucus, Maggi, tady to je! Dopsala jsem třetí díl a začíná to být zajímavé, s Lokim něco je a jen já a Shar (Můžu použít zkratku?) to ví :D


Sharlotte Lokiho ještě dostihla. Jak předpokládala, měl namířeno na StarkTower. "Hej! A co já?!" řvala na Lokiho, který si jí ani nevšímal. "Promiň, má milá sestřičko, ale můžeš mě nechat na pokoji?" naštvaně na ní hodil okem. "Jasně…" kousla se do rtu Shar. "Trápení se ségrou?" nalil si Tony Drink. "Přesně, co to tady máš za …" divil se Loki. "Na to se zeptej Hulka," otočil se Tony na kávovar. "Nechceš kávu?" nabídl Lokimu. "Díky, ne," "Ale já bych si dala!" ozvala se Shar. Tony a Loki se na ni zamračeně koukli a ona se vytratila, přesněji, vykašlala se na ně a zaběhla se kouknout na nějaké pěkné hadříky do butiku.

"Docela Tě chápu…" zamyslel se Tony. "Je tvá sestra volná?" "Ehm…." zarazil se Loki. "Tohle se mi stalo už po čtvrté…" Loki se v hlavě zamyslel. "No nic, asi se nemusím ptát, co tu děláš, nebo?" usmál se Tony. "Ne, to opravdu nemusíš." Zvedl oči v sloup Loki. "Hele, když mi dáš Teserakt, dám ti svou sestru." Nabídl obchod Tonymu. "To beru, ok ne neberu… I když …" přemýšlel Tony. "Rychle než si to rozmyslím, teda asi bych si to nerozmyslel… Potřebuju se jí zbavit." "Víš co, beru tvou ségru, ale beru i Teserakt …" vysmál se Tony Lokimu. V tom se tam objevila Shar, která skočila oknem. Je totiž trochu vlk, a má to natrénované. "Hej, žádné takové…!" zařvala na Lokiho. "Tobě se Stark nelíbí?" zeptal se Loki Sharlotte. "Huh…" odštěkla si Shar.

Najednou se objevili všichni Avengers až na Hulka, který se vzpamatovával z včerejší opice z alkoholu. A taky se tam objevila Kateer, nová členka Avengers týmu. "Hele, to jsi ty ta Kateer!" zmateně se Lokimu podlomily kolena. Nepodlomily se mu zmatením, ale Shar do něj píchla dřevěnou tyčkou, kterou našla venku. "Sharlotte, dobře ty!" zatleskala Kateer. "Odkud znáš mé jméno?" divila se Shar. "To víš, když patřím do tady tohohle týmu, musím něco vědět, ne?" Loki se mezitím postavil a zařval: "Je to v…" Nechtěl být vulgární, vulgarita není jeho kafe… "Přece nebudu bojovat s Kateer…" zavřel oči Loki. "Pane bože … (xD) Loki! Děláš si srandu? Co je to s tebou?" Shar do něj znovu strčila. "Eegh! Poomoć!" ozvalo se ze zamknuté místnosti. "To je Keisy, zpacifikovali jsme ji, protože nechtěla Kateer pustit." Vysvětlil Tony již méně důležitou informaci. "Vy jste divní …" otočila se k odchodu Shar a Loki ji následoval. Nikdo nechápal co to mělo být, jen Shar pochopila vo co go.


Tak co vy na to?!
:D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Maggi Maggi | Web | 12. ledna 2014 v 18:44 | Reagovat

U té věty - Loki po ní hodil okem - jsem četla Loki po ní hodil okNem, takže celkem výtlem, než jsem si přečetla správné znění. Moc to nepomohlo, protože hned na to jsem dotala výtlem další ("Víš co, beru tvou ségru, ale beru i Teserakt …" )No prostě pefektní. :3 :D A ta poslední věta je dost výstižná, doufám, že se to v budoucnu všechno pěkně rozmotá a já budu vědět "o co go" :D
Ale ne, vážně moc pěkný, pobavila jsi mě. :3 :D

2 stencee stencee | Web | 12. ledna 2014 v 18:54 | Reagovat

Děkuju :D
No, v příštím díle hned na začátku se
to dozvíš, už to mám trochu napsané.. :D
Loki tam bude sedět po tmě a .. :D
Už raději kliknu na "Komentovat", protože jsem shopná to tu napsat xD

3 kaucus (loki) kaucus (loki) | Web | 13. ledna 2014 v 17:11 | Reagovat

Já už to vím! jej :D díky stencee nějak ti to někdy oplatím v matice :D

4 stencee stencee | Web | 13. ledna 2014 v 17:18 | Reagovat

Co?
Co víš?? :D

[3]:

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama